Dardan Sejdiu takohet me miqtë nga senati dhe kongresi i ShBA-së - Bota Sot
Dardan Sejdiu takohet me miqtë nga senati dhe kongresi i ShBA-së

Lajme

Dardan Sejdiu takohet me miqtë nga senati dhe kongresi i ShBA-së

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 10:50
Foto

Deputeti nga radhët e PSD-së, Dardan Sejdiu përmes një postimi në Facebook, e ka cilësuar këtë ditë si nisje të veçantë.

Ai më tutje shkruan “një mëngjes i veçantë me miq nga senati dhe kongresi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës”.

Postimi i plotë:

Një mëngjes i veçantë me miq nga senati dhe kongresi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...