Derisa Vuçiq po mbante fjalim, diçka e pazakontë ndodhi para syve të tij - Bota Sot
Derisa Vuçiq po mbante fjalim, diçka e pazakontë ndodhi para syve të tij

Lajme

Derisa Vuçiq po mbante fjalim, diçka e pazakontë ndodhi para syve të tij

Nga: D.RR Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 21:47
Derisa Vuçiq po mbante fjalim, diçka e pazakontë ndodhi para syve të tij

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, derisa po mbante një fjalim, ndodhi diçka e pazakontë dhe qesharake para syve të tij dhe publikut.

Dy qenë para tij po çiftëzoheshin, e kjo foto pushtoi rrjetet sociale.

Për më shumë shikojeni foton./Botasot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...