Reagon Sellma për komentin që ia la vajzës së Arkanit: Ja qëndrimi i saj për taksën 100% - Bota Sot
Reagon Sellma për komentin që ia la vajzës së Arkanit: Ja qëndrimi i saj për taksën 100%

Lajme

Reagon Sellma për komentin që ia la vajzës së Arkanit: Ja qëndrimi i saj për taksën 100%

Më: 14 mars 2019 Në ora: 19:02
Sellma Kasumoviq

Grimerja e famshme, Sellma Kasumoviq ka reaguar lidhur me komentin që i ka bërë vajzës së kriminelit serb, Arkanit.

Sellma ka thënë se ka mijëra ndjekës në Instagram, dhe jo të gjithë i njeh.

Madje, ajo ka treguar se përkatësia e saj është shqiptare- boshnjake, është e dy popujve që kanë përjetuar tragjedinë më të madhe gjatë luftërave të fundit në Ballkan.

“Faqja menaxhohet nga disa admin dhe une nga ju sot e kuptova se kush ishte vajza qe e paskemi komentuar”, ka shkruar ajo mes tjerash në reagimin e saj.

Image

Sellma tregon se është pro taksës 100%.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...