Gani Geci flet për luftën, vrasjet dhe kërkim faljen e Presidentit - Bota Sot
Gani Geci flet për luftën, vrasjet dhe kërkim faljen e Presidentit

Lajme

Gani Geci flet për luftën, vrasjet dhe kërkim faljen e Presidentit

Më: 14 mars 2019 Në ora: 21:03
Gani Geci

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, ka dhënë një rrëfim ekskluziv.

Geci ka folur në emisionin “Pressing” për luftën, vrasjet dhe kërkim faljen e presidentit Hashim Thaçi.

Ai ka thënë se shumë anëtarë të familjes së tij janë vrarë ndër vite.

Geci ka treguar se babai i tij ka qenë ndër njerëzit e parë në demonstratat e vitit 1981.

Ai ka thënë se pjesëmarrës në demonstrata ka qenë edhe vetë.

“Isha shumë aktiv në demonstratat e vitit ‘89”, ka treguar Geci në T7.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...