Sali Rexhaj: Të lumtë Ramush, Klani Pronto e kapi shtetin, kurse ti e... - Bota Sot
Sali Rexhaj: Të lumtë Ramush, Klani Pronto e kapi shtetin, kurse ti e...

Lajme

Sali Rexhaj: Të lumtë Ramush, Klani Pronto e kapi shtetin, kurse ti e...

Nga: N.Sh Më: 18 mars 2019 Në ora: 10:02
Ramush Haradinaj

Veprimtari Sali Rexhaj e ka komentuar punësimin e familjarëve të zyrtarëve të partive politike nëpër institucionet e Kosovës.

Ai e ka thumbuar kryeministrin Ramush Haradinaj dhe Klanin Pronto.

Lexojeni shkrimin e Rexhajt:

Per ti punesuar te gjithe anetaret e partise, me fare e fis te tyre, duhet zgjuar heret e shkuar vone ne gjum.

Ja nise me dhenderr e perfundove me kunate.

Te lumte Ramush.

Klani Pronto e ka kape shtetin, kurse ti e ke shkerdhye deri ne fund.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...