Haradinaj pret në takim zyrtarët e Komisionit Qendror Zgjedhor - Bota Sot
Haradinaj pret në takim zyrtarët e Komisionit Qendror Zgjedhor

Lajme

Haradinaj pret në takim zyrtarët e Komisionit Qendror Zgjedhor

Nga: A.SH Më: 18 mars 2019 Në ora: 12:10
Ramush Haradinaj

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim zyrtarët e Komisionit Qendror Zgjedhor, Valdete Daka dhe Burim Ahmetaj.

Ai përmes një postimi në rrjete sociale tregon se biseduan për për çështjet që lidhen me operacionalizimin, aspektet buxhetore dhe ngritjen kadrovike të këtij institucioni, përcjellë “Bota Sot”.

Postimi i tij në Facebook:

Në takim me zyrtarët e Komisionit Qendror Zgjedhor, Valdete Daka dhe Burim Ahmetaj, diskutuam për çështjet që lidhen me operacionalizimin, aspektet buxhetore dhe ngritjen kadrovike të këtij institucioni.

RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...