Ramiz Lladrovci padit për shpifje asambleistin Petrit Gashi - Bota Sot
Ramiz Lladrovci padit për shpifje asambleistin Petrit Gashi

Lajme

Ramiz Lladrovci padit për shpifje asambleistin Petrit Gashi

Nga: A.SH Më: 21 mars 2019 Në ora: 16:56
Ramiz Lladrovci

Kryeatri i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka bërë padinë e radhës për shpifje, kësaj herë ndaj asamblistit Petrit Gashi, përcjellë “Bota Sot”.

Ai përmes një postimi në facebook, ka shkruar se, kam besim se gjyqi do të konfirmoj paqëndrueshmërinë e shpifjeve dhe me vendimin meritor të ndikojë të ndalet duplifikimi i rolit të skizofrenit të dytë në Drenas!

Postimi i plotë:

Padi e radhës për shpifje, ndaj asamblistit Petrit Gashi.

Kam besim se gjyqi do të konfirmoj paqëndrueshmërinë e shpifjeve dhe me vendimin meritor të ndikojë të ndalet duplifikimi i rolit të skizofrenit të dytë në Drenas!

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...