Ish-anëtari i SHIK-ut i reagon ashpër mbesës së Thaçit: Babai yt biznesmen në luftë dhe operator i UDB-së kundër UÇK-së - Bota Sot
Ish-anëtari i SHIK-ut i reagon ashpër mbesës së Thaçit: Babai yt biznesmen në luftë dhe operator i UDB-së kundër UÇK-së

Lajme

Ish-anëtari i SHIK-ut i reagon ashpër mbesës së Thaçit: Babai yt biznesmen në luftë dhe operator i UDB-së kundër UÇK-së

Nga: N.Sh Më: 21 mars 2019 Në ora: 20:31
Evgjeni dhe Hashim Thaçi

Ish-anëtari i SHIK-ut dhe ish-eprori i lartë i UÇK-së, Naim Miftari ka reaguar ashpër ndaj deputetes së Kosovës, nga radhët e PDK-së, e cila njëkohësisht është edhe mbesa e presidentit Hashim Thaçi.

Evgjeni Thaçi u raportua se burrin e saj e ka punësuar në valën e punësimeve që po ndodhin këto ditë, si dhe për tre tezakët e saj, e kjo ka bërë që Miftari të reagon ashpër ndaj saj.

Miftari vëllain e presidentit Thaçit, Ganiun e biznesmen i cili në luftë ka shitur qaja të rusit dhe operator tereni i UDB-së serbe kundër UÇK-së.

Lexojeni postimin e Miftarit:

Vajza e biznesmenit që shitke qaja të rusit para luftës "veteranit të UÇK" në të njëjtën kohë edhe operator tereni i UDB_Serbe kundër UÇK sot deputete e  Kosovës nga PDK tani edhe punëdhënëse e zoja, miljonera e milionave tê vjedhur të fondit Vendlindja Thërret, biznimenja  me Naften Serbe (sherif petroll), biznismenja e xehes të vjedhur të Trepçës, familjarja e profiterave të luftës, qika e vllaut të presidentit të republikës të Kosovës ''Hašim Taćit".

"Bravo veç sukses kurrë mos ja qkoqni"

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...