Hahn viziton Beogradin në fund të muajit - Bota Sot
Hahn viziton Beogradin në fund të muajit

Lajme

Hahn viziton Beogradin në fund të muajit

Më: 22 mars 2019 Në ora: 20:41
Aleksandar Vuçiq dhe Johannes Hahn

Komisioneri i Bashkimit Evropian për Zgjërim Johannes Hahn do të vizitojë Beogradin në fund të këtij muaji.

Ai do të qëndroj në Beograd më 29 mars, saktësisht një javë nga sot.

Deri tani, nuk është paralajmëruar ndonjë vizitë tjetër në rajon nga Hahn përveç kësaj në Serbi.

Mediat serbe nuk kanë dhënë më shumë detaje në lidhje me vizitën.

Nuk dihet nëse kjo ka të bëjë në lidhje me dialogun e Kosovë – Serbi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...