Berisha: Me kënaqësi mora pjesë në promovimin e librit, të autorit Nikolin Kurti - Bota Sot
Berisha: Me kënaqësi mora pjesë në promovimin e librit, të autorit Nikolin Kurti

Lajme

Berisha: Me kënaqësi mora pjesë në promovimin e librit, të autorit Nikolin Kurti

Nga: Z.B Më: 14 prill 2019 Në ora: 15:56
Foto nga takimi

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Anton Berisha, është takuar me autorin Nikolin Kurti, në promovimin e librit të tij, përcjell “Bota sot”.

Berisha përmes një postimi në Facebook, ka bërë të ditur se, me ftesë të autorit Nikolin Kurti morra pjesë në promovimin e librit të tijë.

“I lumi don Shtjefen Kurti, dëshmitar i kishës martire; në Qendrën BogdaniPolis në katedralën “Shën Nënë Tereza”. Kënaqësi”,  ka shkruar Berisha.

Postimi i plotë:

Me ftesë të autorit Nikolin Kurti, me kënaqësi mora pjesë në promovimin e librit të tij: I lumi don Shtjefen Kurti, dëshmitar i kishës martire; në Qendrën BogdaniPolis në katedralën “Shën Nënë Tereza”.
Kënaqësi që pas shumë viteve takova mikun tim, profesorin Eugen Pepa, si dhe shumë miq të nderuar nga Shqipnia.
 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...