“Veç edhe ty të ka mbetur të bëhesh presidente e Gjermanisë”, Anita i reagon komentuesit - Bota Sot
“Veç edhe ty të ka mbetur të bëhesh presidente e Gjermanisë”, Anita i reagon komentuesit

Lajme

“Veç edhe ty të ka mbetur të bëhesh presidente e Gjermanisë”, Anita i reagon komentuesit

Më: 19 prill 2019 Në ora: 16:08
Ramush dhe Anita Haradinaj

Anita Haradinaj ia ka mbyllur gojën komentuesit, i cili i thotë se "edhe të ka mbetur të bëhesh presidente e Gjermanisë".

Anita Haradinaj ka publikuar një fotografi, në të cilën u shfaq bashkë me djalin e saj.

Në imazhin që ndau në rrjete sociale, bashkëshortja e kryeministrit Haradinaj ka shkruar “..Ku të çon e ardhmja”.

Një prej komentuesve i shkruan “kosoven e knaqi ai belbani veq edhe ty tka met mu ba presidente e gjermanis”.

Nuk vonoi e Anita ia ktheu komentin ku i shkroi “Kënaqu se nuk u bona jo!!”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...