Edhe gjermanët po bëjnë shaka me ndërtimet e banesave në Prishtinë! - Bota Sot
Edhe gjermanët po bëjnë shaka me ndërtimet e banesave në Prishtinë!

Lajme

Edhe gjermanët po bëjnë shaka me ndërtimet e banesave në Prishtinë!

Më: 16 maj 2019 Në ora: 09:51
Edhe gjermanët po bëjnë shaka me ndërtimet e banesave në Prishtinë!

Prishtina, por edhe shumë qytete tjera të Kosovës janë mbingarkuar nga ndërtesat shumëkatëshe e aspak të hijshme për syrin e njeriut.

Në mungesë të gjelbërimit ditët e sotme në Kosovë më shumë shohin banesa.

Por shpesh herë këto banesa janë të ngjitura me njëra-tjetrën, shumë katëshe dhe aspak mirë të ndërtuara.

E një faqe gjermane në Facebook po bën shaka me këto ndërtime në Prishtinë.

Së fundi kanë publikuar një fotografi të një banese ku në të kanë shkruar: Një ditë tjetër në Prishtinë, Kosovë.

Padyshim se nuk kanë munguar edhe komentet e shumtë nën këtë fotografi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...