“Sipas fjalëve të Veselit, Serbia e ka kapur PDK-në” - Bota Sot
“Sipas fjalëve të Veselit, Serbia e ka kapur PDK-në”

Lajme

“Sipas fjalëve të Veselit, Serbia e ka kapur PDK-në”

Nga: N.Sh Më: 19 maj 2019 Në ora: 15:01
Abelard Tahiri dhe Kadri Veseli

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Avni Zogiani, thotë se, sipas fjalëve të kreut të PDK-së, Kadri Veselit, mund të konkludohet se Serbia e ka kapur partinë më të madhe në pushtet.

Zogiani shton se, Veseli po na tregon, por nuk po kuptohet siç duket.

Ja postimi i plotë:

Keq puna... sipas fjaleve te vete kryetarit te PDK-se, mund te konkludohet se Serbia e ka kapur partine me te madhe ne pushtet... "Serbia beri lufte speciale", tha ai per foton fallc mbi dhunimet gjate luftes, te cilen e nxori partia e tij!

Ai sa po mundet po na tregon, na s'po e kuptojme siç duket!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...