Ky është çmimi marramendës i atleteve të presidentit Thaçi?! - Bota Sot
Ky është çmimi marramendës i atleteve të presidentit Thaçi?!

Lajme

Ky është çmimi marramendës i atleteve të presidentit Thaçi?!

Nga: D.RR Më: 9 qershor 2019 Në ora: 13:53
Hashim Thaçi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, para nisjes në Bratisllavë është parë me një palë atlete të çuditshme mbathur, shkruan “Bota sot”.

Me atë lloj atletesh u pa edhe presidenti serb, Aleksandër Vuçiq, si dhe Baton Haxhiu.

Por, çmimi i këtyre atleteve kanë një çmim kogja të lartë

Në një hulumtim në internet, shihet se ato atlete kushtojnë 735 funte.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...