I nderuar Bill Clinton, duam që Kosovën ta bëni Republikë të SHBA-së në Ballkan! - Bota Sot
I nderuar Bill Clinton, duam që Kosovën ta bëni Republikë të SHBA-së në Ballkan!

Lajme

I nderuar Bill Clinton, duam që Kosovën ta bëni Republikë të SHBA-së në Ballkan!

Nga: Sulejman Mehazi Më: 12 qershor 2019 Në ora: 15:03
Bill Clinton

Mirë se na erdhët në Kosovë, ju, shpëtimtarë të popullit shqiptar Bill Clinton, Madeliene Albright dhe Wesley Clark, ju do mbeteni të pa harruar e të parë për popullin shqiptar në Kosovë; ju së bashku me Amerikën tuaj jeni Babilonia e shekullit XX e XXI; juve kurrë s'do t'ju harrojmë, po çdo herë e çdo herë do t'ju kujtojmë. Ju ishit ata që kasapit të Ballkanit, Millosheviqit, ia shtypët e ia shtrydhët kryen nacionaliste e vrastare në Kosovë, Bosnjë e Kroaci.

Të respektuar, ende s'na lënë rehat serbët, ende na urrejnë e na ofendojnë si "njerëz mali", prandaj kemi dhe një kërkesë nga, ju, miq të dashur amerikanë, duam që Kosovën ta bëni Republikë të SHBA-së në Ballkan!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...