Dhurata Hoxha: PDK-ja, parti me vlera, adresa më e sigurtë për qytetarët - Bota Sot
Dhurata Hoxha: PDK-ja, parti me vlera, adresa më e sigurtë për qytetarët

Lajme

Dhurata Hoxha: PDK-ja, parti me vlera, adresa më e sigurtë për qytetarët

Nga: v.r Më: 16 qershor 2019 Në ora: 11:05
Dhurata Hoxha

Dhurata Hoxha: PDK-ja, parti me vlera, aresa më e sigurtë për qytetarët

Ministria e Integrimit Evropian, me rastin e rizgjedhje të Kadri Veselit për kryetar të partisë, u shpreh se partia së cilës i përket, pra PDK-së, siç shprehet ajo, është adresa më e sigurtë për qytetarët në Dekadën e Re, shkruan “Bota sot”.

“Konventa e 9-të zgjedhore e PDK-së, është dëshmi e një partie me vlera, për të zgjedhur dhe për të qenë të zgjedhur, si adresa më e sigurtë e qytetarëve për Dekadën e Re, duke finalizuar energjitë pozitive me besim, zhvillim e integrim.

 

Si forca më e madhe politike në vend, kemi përgjegjësi ta bëjmë realitet shtetin prosperues dhe vizionin euro-atlantik, thotë Hoxha.

Ndryshe, të dielën, në Konventën e 9-të zgjedhorë të PDK-së, Kadri Veseli, u rizgjodh kryetar i saj edhe për një mandatt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...