Profesori i njohur amerikan dhe miku i shqiptarëve ka një pyetje shokuese për Albin Kurtin - Bota Sot
Profesori i njohur amerikan dhe miku i shqiptarëve ka një pyetje shokuese për Albin Kurtin

Lajme

Profesori i njohur amerikan dhe miku i shqiptarëve ka një pyetje shokuese për Albin Kurtin

Nga: D.RR Më: 20 qershor 2019 Në ora: 14:49
Albin Kurti

Profesori i njohur amerikan dhe miku i shqiptarëve, Alon Ben-Meir, e ka pyetur kreun e Vetëvendosjes, Albin Kurtin, se si mund të ndihmojë Erdogani Kosovën në integrimet Evropiane, kur vet ai nuk është i mirëseardhur në Evropë, transmeton "Bota sot".

Profesori amerikan ka shkruar se Erdogani është mik i Rusisë dhe jo i Evropës.

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka vizituar Turqinë këto ditë dhe është takuar me njerëz të Erdoganit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...