Ngeci në shkallën elektrike, vdes tragjikisht një fëmijë - Bota Sot
Ngeci në shkallën elektrike, vdes tragjikisht një fëmijë

Lajme

Ngeci në shkallën elektrike, vdes tragjikisht një fëmijë

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 18:23
Pamje nga video

Ky është moment tragjik kur një fëmijë 12-vjeçar humbi jetën.

Ai ngeci në shkallët elektrike të një qendre tragtare në Indi.

Fëmija po qëndronte në majën e shkallës lëvizëse dhe po përpiqej të ndalonte me dorë mekanizmin ndërsa  njerëzit po zbrisnin nga shkallët.

Në një moment teksa djali kishte hipur tek bordura e shkallës lëvizëse, mekanizmi i ka kapur pantallonat dhe e ka marrë përpara.

Djali u rrëzua nga një lartësi 15 metra dhe gjeti vdekjen e menjëhershme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...