30 mijë pushues nga Kosova kaluan fundjavën në bregdetin shqiptar - Bota Sot
30 mijë pushues nga Kosova kaluan fundjavën në bregdetin shqiptar

Lajme

30 mijë pushues nga Kosova kaluan fundjavën në bregdetin shqiptar

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 22:00
ilustrim

Rreth 30 mijë pushues nga Kosova kanë kaluar fundjavën në bregdetin shqiptar.

Por kthimi i tyre në Kosovë ka krijuar fluks të madh të automjeteve dhe trafik në rrugën e Kombit, por edhe në hyrje të qytetit të Kukësit, deri në doganën e Morinës.

Patrullat e përbashkëta policore të Kosovës dhe Shqipërisë kanë marrë masa për të lehtësuar trafikun dhe të orientojnë automjetet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...