Vlora Çitaku takohet me familjet shqiptare në Jerusalem - Bota Sot
Vlora Çitaku takohet me familjet shqiptare në Jerusalem

Lajme

Vlora Çitaku takohet me familjet shqiptare në Jerusalem

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 22:14
Çitaku është takuar edhe me disa prej shqiptarëve që janë në Jerusalem

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, është në vizitë  zyrtare në Izrael.

Gjatë këtij qëndrimi atje, Çitaku është takuar edhe me disa prej shqiptarëve që janë në Jerusalem.

Këtë e bëri të ditur ajo me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

Çitaku tha se ishte kënaqësi që ajo të takohet me këta shqiptarë.

“Takim i ngrohtë me familjet shqiptare në Jerusalem. Faleminderit Ilir, Lindita dhe Artan. Sa kënaqësi me ju pa”, ka shkruar Çitaku në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat