Takohen gratë e kryeministrave shqiptarë, Anita Haradinaj dhe Linda Rama - Bota Sot
Takohen gratë e kryeministrave shqiptarë, Anita Haradinaj dhe Linda Rama

Lajme

Takohen gratë e kryeministrave shqiptarë, Anita Haradinaj dhe Linda Rama

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 00:45
Anita Haradinaj dhe Linda Rama

Gruaja e kryeministrit në detyrë të Kosovës, Anita Haradinaj është takuar më gruan e kryeministrit të kryeministrit të Shqipërisë, Linda Rama.

Në kuader të samitit, “global women summit Kosovo”, janë takuar gratë e kryeministrave të shteteve shqiptare.

Anita Haradinaj ka publikuar një fotografi në Facebook ku ka shkruar se është më miken e saj të dashur, Linda Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...