Haradinaj hedh valle me Vasfije Krasniqi Goodman - Bota Sot
Haradinaj hedh valle me Vasfije Krasniqi Goodman

Lajme

Haradinaj hedh valle me Vasfije Krasniqi Goodman

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 14:17
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kryeministri në detyrë, njëherësh kryetari AAK-së, Ramush Haradinaj ka marrë pjesë sot në konferencën Global Woman Summit, organizuar nga Global Woman Club, ku pas fjalës së tij është ftuar të vallëzojë së bashku me heroinën Vasfije Krasniqi Goodman dhe gra të tjera pjesëmarrëse.

Teksa ai po duartrokiste, me ftesë të grave pjesëmarrëse, është parë t’i bashkohet valles, nën tinguj e këngës “No rules” të Dua Lipas.

Pas pak minutash, kryeministri në detyrë zgjodhi që edhe nga vallja të largohet duke vrapuar.

Ndryshe, Haradinaj në këtë konferencë ka thënë se nëna dhe gruaja e tij kanë qenë boshti i të gjitha betejave të tij për Kosovën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...