Haradinaj me bashkëshorten në stadium për ta mbështetur Kosovën - Bota Sot
Haradinaj me bashkëshorten në stadium për ta mbështetur Kosovën

Lajme

Haradinaj me bashkëshorten në stadium për ta mbështetur Kosovën

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 15:31
Ramush Haradinaj dhe Anita

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, po shoqërohet nga bashkëshortja e tij Anita, në stadium për ta parë nga afër ndeshjen Kosovë – Çeki.

“Bashkë me Anitën, në mbështetje të djelmoshave tanë të pamposhtur. Forca Kosovë”, ka shkruar Haradinaj në rrjetin social Facebook.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...