Haradinaj në shesh, kështu iu gëzua golit të Kosovës - Bota Sot
Haradinaj në shesh, kështu iu gëzua golit të Kosovës

Lajme

Haradinaj në shesh, kështu iu gëzua golit të Kosovës

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 21:34
Ramush Haradinaj

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, bashkë me bashkëshorten e tij, Anitën dhe disa nga bashkëpartiakët e tij, po e shikojnë në sheshin e Prishtinës, ndeshjen mes Anglisë dhe Kosovës.

Në faqen e tij zyrtare Facebook, ai ka postuar një video, ku shihet momenti kur Kosova shënon gol.

Një gol ky nga Berisha, derisa Anita dhe ai emocionohen tej mase.

“Fillim i hatashëm në Southampton. Përpara djem!”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...