Dorëhiqet kryetari i partisë politike Fuqia e Re - Bota Sot
Dorëhiqet kryetari i partisë politike Fuqia e Re

Lajme

Dorëhiqet kryetari i partisë politike Fuqia e Re

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 15:01
Fuqia e Re

Slobodan Vujiçiq dha dorëheqjen sot si president dhe kryetar i partisë politike Fuqia e Re për arsye familjare, personale dhe profesionale.

Deri në Kuvendin e ardhshëm, partia do të kryesohet nga drejtori politik, Bojan Nakalamiq nga Hoça e Madhe, siç parashikohet në statut.

Vujiçiq do të mbetet në krye të OJQ-së "Shoqata e Malazezëve të Kosovës".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...