E çuditshme: Serbët në mes Beogradit nxjerrin parullën: Shqiptarët janë vëllezërit tanë - Bota Sot
E çuditshme: Serbët në mes Beogradit nxjerrin parullën: Shqiptarët janë vëllezërit tanë

Lajme

E çuditshme: Serbët në mes Beogradit nxjerrin parullën: Shqiptarët janë vëllezërit tanë

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 12:28
Serbët në mes Beogradit nxjerrin parullën: Shqiptarët janë vëllezërit tanë

Dy serbë kanë dalur me parullë në mes të Beogradit, në të cilën shkruan: Shqiptarët janë vëllezërit tanë.

Kjo u bë e ditur përmes disa postimeve nëpër rrjete sociale, teksa shihen dy të rinj të nacionalitetit serb, që mbajnë në duar një pankartë në të cilën shkruan se shqiptarët janë vëllezërit e serbëve.

Sipas tyre, ky i ri serb ka shumë shoqëri me shqiptarë dhe respekt per ta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...