Gani Koci ka disa fjalë për Lëvizjen Vetëvendosje - Bota Sot
Gani Koci ka disa fjalë për Lëvizjen Vetëvendosje

Lajme

Gani Koci ka disa fjalë për Lëvizjen Vetëvendosje

Nga: N.Sh Më: 18 shtator 2019 Në ora: 09:19
Gani Koci

Zyrtari i PDK-së, Gani Koci kësaj radhe ka folur për Lëvizjen Vetëvendosje.

Përmes një postimi në Facebook, Koci thekson se, Vetëvendosje dhe kandidatët e saj nuk e njohin shtetin e Kosovës.

Sipas tij, ata e duan vetëm pushtetin.

“Në gjithë botën shkelësit dhe përdhunuesit e simboleve shtetërore dënohen, ndërsa te ne futën në listat zgjedhore!

VV dhe kandidatët e saj nuk e njohin shtetin e Kosovës, ata duan vetëm pushtetin!”, shkruan Koci, transmeton gazeta “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...