Heshtja zgjedhore: Imer Mushkolaj ka një mesazh për KQZ-në - Bota Sot
Heshtja zgjedhore: Imer Mushkolaj ka një mesazh për KQZ-në

Lajme

Heshtja zgjedhore: Imer Mushkolaj ka një mesazh për KQZ-në

Nga: N.Sh Më: 5 tetor 2019 Në ora: 20:50
KQZ

Analisti politik, Imer Mushkolaj ka folur për respektimin e heshtjes zgjedhore.

Sipas tij, duhet që KQZ me i detyru kandidatët që me i heq bilbordat dhe materialet tjera propagandistike 24 orë para zgjedhjeve.

Postimi i plotë:

Nëse don me e respektu heshtjen zgjedhore qysh duhet, atëherë KQZ le t'i detyron kandidatët me i hjekë edhe bilbordat dhe materialet tjera propagandistike 24 orë para zgjedhjeve. Propaganda njisoj: si n'Facebook, si n'bilbord.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...