Nëna 76-vjeçare e ish-deputetit shqiptar shkon në Tiranë për ta shikuar ndeshjen e Shqipërisë - Bota Sot
Nëna 76-vjeçare e ish-deputetit shqiptar shkon në Tiranë për ta shikuar ndeshjen e Shqipërisë

Lajme

Nëna 76-vjeçare e ish-deputetit shqiptar shkon në Tiranë për ta shikuar ndeshjen e Shqipërisë

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 19:23
Nëna 76 vjeçare e ish-deputetit të Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili

Ka shkuar në Tiranë për ta parë ndeshjen në mes të Shqipërisë dhe Francës, nëna e ish-deputetit të Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili.

Nëna 76 vjeçare e ish-deputetit të Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, ka shkuar për të parë ndeshjen e futbollit në stadiumin e Tiranës në mes të Shqipërisë dhe Francës.

Është vet Ismaili ai që e ka bërë të ditur këtë duke postuar fotografi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook.

Ismaili ka treguar edhe arsyen përse nëna e tij ka shkruar për ta përcjellë këtë ndeshje.

Postimi i plotë i Ismailit pa ndërhyrje:

Mamau, 76 vjeç, për herë të parë po shkon në stadium me e këqyrë Kombëtaren edhe nipin e saj Kastriot Dërmaku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat