A është normale kjo? Ja çfarë bënë Edi Rama me një fëmijë në Durrës - Bota Sot
A është normale kjo? Ja çfarë bënë Edi Rama me një fëmijë në Durrës

Lajme

A është normale kjo? Ja çfarë bënë Edi Rama me një fëmijë në Durrës

Nga: N.Sh. Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 15:41
Edi Rama

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është kritikuar mjaftë shumë në rrjetet sociale për “lojën” e tij me një fëmijë në Durrës.

Rama i cili pas tërmetit shkatërrues po viziton Durrësin dhe Thumanën, si dhe familjet e prekura, shpesh po përdorë edhe shakat e tij të pakripura ndaj popullësisë.

Në një video Rama shihet derisa luan edhe me një fëmijë duke e mbajtur me një dorë mbi kokën e tij.

E për këtë ai është kritikuar edhe nga ish presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani.

“Shiheni se deri ku mund të shkoi disekujlibri dhe rreziku ndaj një populli të pambrojtur..

A i thoni dot normal këtij, o shqiptar të mirë??”, shkruan Nishani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat