Albin Kurti po shantazhohet? Maxharraj publikon emrat - Bota Sot
Albin Kurti po shantazhohet? Maxharraj publikon emrat

Lajme

Albin Kurti po shantazhohet? Maxharraj publikon emrat

Nga: N.Sh Më: 9 janar 2020 Në ora: 17:49
Albin Kurti

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti po shantazhohet.

Kështu thotë profesor dr. Binak Maxharraj, përmes një postimi në Facebook.

Sipas tij, Kurti po shantazhohet nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe nga LDK-ja.

Postimi i plotë:

SHANTAZIMI I LVV DHE I ALBIN KURTIT?!

LVV dhe Albin Kurti po shantazhohën për mos formimin e qeveris nga të dy anët:

-Nga Presidenti Hashim Thaçi, kërkesa e Thaçit qe sa më shpejtë të firohet qeveria është veç së një farsë, dhe

-Nga LDK e cila nuk është aspak e sinqertë në krijimin e qeverisë duke kërkuar kulaçin më të madh së sa i takon. Ajo më shumë e pelqën koalicionin më PDK bile pa kushte, së sa më LVV.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat