“A po i besoni dorëheqjes së Ramushit për të ardhë Dauti”? - Bota Sot
“A po i besoni dorëheqjes së Ramushit për të ardhë Dauti”?

Lajme

“A po i besoni dorëheqjes së Ramushit për të ardhë Dauti”?

Nga: N.Sh. Më: 13 janar 2020 Në ora: 11:00
Ramush Haradinaj

Pas dorëheqjes së Ramush Haradinaj nga kru i AAK-së, ka reaguar profesor dr. Binak Maxharraj.

Maxharraj pyet me habi se “a po i besoni kësaj dorëheqje”?

Sipas tij, kjo dorëheqje e Haradinajt është me bisht, pasi nuk shkon Ramushi për të ardh në krye të AAK-së, Dauti.

Ai tutje pohon se, ëndrra dhe jeta e Ramushit është AAK-ja.

Postimi i plotë:

DOREHËQËJA E RAMUSHIT FARSË MË BISHT..?!

Pse u dorëhoq Ramushi nga AAK. A po i besoni kësaj drëheqeje. Kjo është doreheqeje me bishte.

Nuk shkojë Ramushi për te ardhë Dauti. Jo as sesi.

E ëmbla oj e embla AAK. Ështe andrra dhe jeta e Ramushit

Ramushi u tërhoq për te ardhe përseri Ramushi.

Kjo dorëheqje është vetem një farsë e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat