Ky është 22 vjeçari që mbeti i vrarë në një kazino në Bllacë të Maqedonisë së Veriut - Bota Sot
Ky është 22 vjeçari që mbeti i vrarë në një kazino në Bllacë të Maqedonisë së Veriut

Lajme

Ky është 22 vjeçari që mbeti i vrarë në një kazino në Bllacë të Maqedonisë së Veriut

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 08:58
R.H.

Në mëngjesin e djeshëm pati të shtëna armësh në një kazino në Bllacë të Maqedonisë së Veriut.

Nga këto të shtëna mbetën të vdekur dy persona, ku njëri nga ta ishte nga Kosova

I ndjeri ishte nga Malisheva dhe kishte inicialet R.H. Ai ishte djali i vetëm i familjes.

I vrari tjetër ishte Bunjamin Nushi, që ishte anëtar i një klubit të mundjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat