Hoti: Do të fuqizojnë lidhjet biznesore me diasporën tonë - Bota Sot
Hoti: Do të fuqizojnë lidhjet biznesore me diasporën tonë

Lajme

Hoti: Do të fuqizojnë lidhjet biznesore me diasporën tonë

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 09:42
Avdullah Hoti

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti gjatë qëndrimit në Munih, ka takuar disa veprimtarë, të cilëve iu ka premtuar se Qeveria e Kosovës do t’i mbështesë në organizimin më të mirë të arsimit shqip dhe të promovimit të kulturës tonë.

Hoti po ashtu ka premtuar se do të fuqizojnë në veçanti lidhjet biznesore dhe promovimin e investimeve të tyre në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat