Vjosa Osmani feston sot ditëlindjen, kaq vjet i mbush - Bota Sot
Vjosa Osmani feston sot ditëlindjen, kaq vjet i mbush

Lajme

Vjosa Osmani feston sot ditëlindjen, kaq vjet i mbush

Nga: A.Zh Më: 17 maj 2020 Në ora: 16:43
Vjosa Osmani

Për kryetaren e Kuvendit të Kosovës Vjosa Osmanin, sot është një ditë e veçantë.

Ajo sot mbush 38 vjet, përcjell Bota sot.

Osmani u lind më 17 maj të vitit 1982, në qytetin e Mitrovicës.

Krahas ndërtimit të karrierës, Osmani është martuar dhe është nënë e dy vajzave binjake./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat