Pas lirimi nga karantina, Qendra e Studenteve ka një njoftim - Bota Sot
Pas lirimi nga karantina, Qendra e Studenteve ka një njoftim

Lajme

Pas lirimi nga karantina, Qendra e Studenteve ka një njoftim

Më: 1 qershor 2020 Në ora: 13:43
Qendra e Studenteve

Për afro tre muaj Qendra e Studenteve ka shërbyer si vend i karantimit të personave të ardhur nga vendet e jashtme.

E nga e premtja e javës se kaluar konviktet janë boshatisur.

Qendra e Studentëve ka njoftuar studentët, të cilët ishin banues të konvikteve e që nuk kanë tërhequr gjësendet e tyre një gjë të tillë mund të bëjnë nga data 3 mars e deri me 5 mars..
“Njoftojmë studentet banuese të konviktit nr.VI se pas pastrimit dhe dezinfektimit të këtij konviktimund të vijnë dhe të bëjnë tërheqjen e gjërave të tyre personale. Duke u bazuar në rekomandimet e IKSHPK-së të gjithë studentët obligohen që të jenë të pajisur me masa mbrojtëse (maska dhe doreza).”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat