Vajza në sytë e nënës, fjalët emocionuese e bëjnë të qajë moderatoren - Bota Sot
Vajza në sytë e nënës, fjalët emocionuese e bëjnë të qajë moderatoren

Lajme

Vajza në sytë e nënës, fjalët emocionuese e bëjnë të qajë moderatoren

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 10:30
Edita Doli

Një nënë ka emocionuar të gjithë me fjalët e saj për dashurinë ndaj vajzës së saj, aq sa e ka bërë të qajë edhe moderatoren nga ana tjetër e telefonit.

Kjo nënë ka telefonuar në emisonin ‘Radar’ në rtv Duakgjini ka treguar dashurinë të pamatur që kanë nënat për vajzat, që siç thotë edhe ajo ‘ua qetësojnë shpirtin’.

“Çdo ditë dal në dritare dhe i lutem zotit për të dhe e falenderoj pa masë. Lum kush ka vajza se ta qetësojnë shpirtin”, thotë kjo nënë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat