Teuta uron nënën për ditëlindje, publikon një foto të paparë të saj me Ibrahim Rugovën kur ishin të rinj - Bota Sot
Teuta uron nënën për ditëlindje, publikon një foto të paparë të saj me Ibrahim Rugovën kur ishin të rinj

Lajme

Teuta uron nënën për ditëlindje, publikon një foto të paparë të saj me Ibrahim Rugovën kur ishin të rinj

Nga: G.B Më: 4 korrik 2020 Në ora: 16:03
Teuta Rugova

Ish deputetja e LDK-së, Teuta Rugova, vajza e presidentit Ibrahim Rugova, ka uruar nënën për ditëlindjen e 70, përcjell Bota sot.

Ajo ka publikuar një fotografi të paparë deri tash të prindërve të saj, presidentit Rugova dhe Fanës, kur kanë qenë të rinj.

Teuta ka thënë se ajo është gruaja më e fortë që e njeh, personi më i hareshëm dhe kulmi që mbulon dhe mbron shtëpinë tonë.

Image

Postimi i saj i plotë:

Urime ditëlindja e shtatëdhjetë, Nanë!
Gruaja më e fortë që njoh.
Personi më i hareshëm në jetën time. Kulmi që mbulon dhe mbron shtëpinë tonë.
Edhe shume vite bashkë, Nanë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat