Forca e grave, tri zonjat e Kuvendit në të kuqe - Bota Sot
Forca e grave, tri zonjat e Kuvendit në të kuqe

Lajme

Forca e grave, tri zonjat e Kuvendit në të kuqe

Nga: A.Zh Më: 9 korrik 2020 Në ora: 19:08
Mimoza Kusari-Lila, Arbërie Nagavci dhe Vjosa Osmani

Deputetja e Kuvendit të Kosovës Mimoza Kusari-Lila, ka publikuar një fotografi me kryetaren e Kuvendit Vjosa Osmanin dhe nënkryetaren nga Lëvizja Vetëvendojse Arbërie Nagavci.

Të triat në seancën e sotme, kanë zgjedhur të shfaqen me ngjyrën e kuqe.

“Zonjat në të kuqe ❤#ForcaEGrave #WomenPower”, ka shkruar Kusari-Lila në Facebook./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat