Blerta Deliu e Donika Kadaj tregojnë muskujt nga Gërmia - Bota Sot
Blerta Deliu e Donika Kadaj tregojnë muskujt nga Gërmia

Lajme

Blerta Deliu e Donika Kadaj tregojnë muskujt nga Gërmia

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 14:00
Blerta Deliu e Donika Kadaj

Deputetet e Kuvendit të Kosovës, Donika Kadaj Bujupi nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe Blerta Deliu Kodra, nga Partia Demokratike e Kosovës, janë mjaft aktive sa i përket aktivitetit fizik sportive.

Deliu Kodra ka publikuar një fotografi në storien e Facebook-ut, ku shihet së bashku me kolegën e saj, Donikën, në parkun e Gëmisë.

Përmes kësaj fotogarfie ka treguar se ato kanë bërë vrap për 10 kilometra.

Të dyja këto deputete kohë pas kohe publikojnë fotografi të tilla në rrjetet e tyre sociale, duke treguar kështu aktivitetet e tyre sportive.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat