Pagoi 50 euro dhe u fut në Mal të Zi pa test për Covid-19, arrestohet turisti pasi tregoi ngjarjen në TV - Bota Sot
Pagoi 50 euro dhe u fut në Mal të Zi pa test për Covid-19, arrestohet turisti pasi tregoi ngjarjen në TV

Lajme

Pagoi 50 euro dhe u fut në Mal të Zi pa test për Covid-19, arrestohet turisti pasi tregoi ngjarjen në TV

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 20:46
Një shtetas gjerman është arrestuar në Mal të Zi

Një shtetas gjerman është arrestuar në Mal të Zi pasi gjatë një interviste ku pyetej se si po kalonte pushimet ai tregoi se si kishte korruptuar me 50 euro policët në pikën kufitare me Shqipërinë.

“Unë udhëtova me makinë”, tregon ai.

Ndërsa kur gazetari e pyet nëse kishte kalaur testin për Covid-19, ai thotë se jo.

“Vetëm i futa 50 euro në pasaportë dhe kalova pa problem”, shton ai.

Më poshtë është intervista e bërë në Tv Teuta.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat