Ganimete Musliu: Nuk e kam ditë emrin tim në klasë të parë, shikoni çfarë tallje po i bëhet deputetës së PDK-së

Lajme

Ganimete Musliu: Nuk e kam ditë emrin tim në klasë të parë, shikoni çfarë tallje po i bëhet deputetës së PDK-së

Nga: N.Sh. Më: 13 korrik 2020 Në ora: 08:35
Ganimete Musliu

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nuk e ka ditur as emrin e saj në klasën e parë të shkollës fillore.

Por, më pastaj, ajo e ka mësuar e bashk me të edhe qytetarët e Kosovës!

Emri i Genimete Musliut është një ndër emrat e deputetëve të Kuvendit të Kosovës, e cila për disa herë radhazi e ka fituar postin e deputetit me votat e Drenicës, shkruan gazeta "Bota sot".

Asaj i është publikuar një video ku thotë se nuk e ka ditur emrin e saj në klasën e parë.

Mirëpo, në këtë video shihet edhe një tallje që i ka ndodhur asaj.

Se për çka bëhet fjalë mund ta dëgjoni videon ku deklarohet Ganimetja për emrin e saj dhe montazha që i është bërë si shenjë tallje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat