Punonjësja shqiptare ambasadës në Hagë publikon foto me presidentin para intervistimit nga Prokurori - Bota Sot
Punonjësja shqiptare ambasadës në Hagë publikon foto me presidentin para intervistimit nga Prokurori

Lajme

Punonjësja shqiptare ambasadës në Hagë publikon foto me presidentin para intervistimit nga Prokurori

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 13:36
Hashim Thaçi me punonjësen

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot do të intervistohet nga Dhomat e Specializuara.

Sekretarja e ambasadës së Kosovës në Hagë, përmes një shkrimi në rrjetet sociale, ka publikuar një fotografi me presidentin pak para intervistimit nga prokurori

"Me Ty, President! Si e re, une edhe te gjeneratat tjera do e percjell porosine e Heronjeve dhe Ushtareve te Luftes se UCK- se te Familjes time, te jem gjithmone ne sherbimin e vlerave Kombtare duke ju qendruar besnike gjithehere, Ju, Komandanti Suprem i Luftes dhe Paqes!".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat