Pacolli:Sot u miratua kërkesa për të ftuar në raportim Ministren për Punë të Jashtme për zhvillimet e fundit

Lajme

Pacolli:Sot u miratua kërkesa për të ftuar në raportim Ministren për Punë të Jashtme për zhvillimet e fundit

Nga: B.F Më: 15 korrik 2020 Në ora: 11:33
Fitore Pacolli

Deputetja e VV-së Fitore Pacolli përmes një shkrimi të saj në “Facebook”ka shkruar se sot është mbajt mbledhja e Komisionit për Punë të Jashtme ,transmeton “Bota sot”.

Ajo ka bërë të ditur se gjat ditur se gjatë kësaj mbledhje është miratuar kërkesa për të ftuar  në raportim ministren e Punëve të Jashtme .

Postimi i plotë:

Sot, në mbledhjen e Komisionit për Punë të Jashtme u miratua kërkesa për të ftuar në raportim Ministren për Punë të Jashtme për zhvillimet e fundit në këtë ministri dhe shkeljet e njëpasnjëshme

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat