Vjen paralajmërimi nga Vetëvendosja: Qeveria Kurti 2, loading...

Lajme

Vjen paralajmërimi nga Vetëvendosja: Qeveria Kurti 2, loading...

Nga: D.RR Më: 6 gusht 2020 Në ora: 13:23
Albin Kurti

Sot gjatë ditës, Lëvizja Vetëvendosje ka nisur procedurat për mbledhjen e nënshkrimeve për mocionin që do ta rrëzonte qeverinë Hoti.

Këtë e kanë bërë të ditur zyrtarët Arbërie Nagavci dhe Rexhep Selimi në një konferencë për media.

E kryetari i VV-së në Shqipëri, Boiken Abazi, ka paralajmëruar shumë shpejtë ardhjen e qeverisë së re, Kurti2.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat