Tollovi te kafet e vogla, policia shpërndan të rinjtë nëpër kafiteri

Lajme

Tollovi te kafet e vogla, policia shpërndan të rinjtë nëpër kafiteri

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 23:43
Pamje nga aksioni

Aty pjesëtarëve të policisë, edhe sonte iu dashur të ndërhynë pasi të rinjtë dhe pronarët e lokaleve nuk respektonin vendimin e qeverisë për parandalimin e pandemisë, me të cilin lokalet duhet të mbyllen në orën 22:30.

Ndërkohë, kishte edhe të atillë që tentonin ta pengojnë punën e medias.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat