Kjo është “plaçkitja” e radhës nga shteti! - Bota Sot
Kjo është “plaçkitja” e radhës nga shteti!

Lajme

Kjo është “plaçkitja” e radhës nga shteti!

Nga: N.Sh. Më: 11 gusht 2020 Në ora: 08:41
Foto ilustrim

Tashmë në Kosovë, qytetarët mund të bëjnë testin për COVID-19 edhe në laboratoret private, të cilat janë licensuara nga Qeveria e Kosovës.

Për këto laboratore, ka reaguar ish-eprori i lartë i UÇK-së, dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari.

Ai këtë e quan plaçkitje të radhës nga institucionet e Kosovës.

Lexojeni reagimin e Miftarit, se pse pendon që kjo është një plaçkitje për qytetarët e Kosovës.

"Korrupcioni me vdekjen Covid-19

Zgjate zot me vite këtë virus Covid-19 dikush do të vjel miliona e miliona euro nga qytetarët hallëlig të Kosovës, pas armates të Noterve (plaçkitsave) të PDK tani fillon plaçkitjet tjetër instucionale e qytetarëve përmes të ashtuquajturit laboratore testimi per Covid-19 të mbeshtetur nga LDK, PDK, AAK, NISMA plaçkitjet e qytetarëve bëhen përmes laboratoreve private me licensa politike kinse për testimin për corona virusin Covid-19.

Sa euro do të kushton një testim jo profesional dhe jo i sakt, mos me pat budall dhe popuj të ngrat siç jem ne, profiterat dhe manipuluesit do të vdesin qysh moti urie!"

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat