Si rrallë herë, Behgjet Pacolli publikon foto me gruan e tij - Bota Sot
Si rrallë herë, Behgjet Pacolli publikon foto me gruan e tij

Lajme

Si rrallë herë, Behgjet Pacolli publikon foto me gruan e tij

Nga: A.M. Më: 12 gusht 2020 Në ora: 23:27
Behgjet Pacolli

Ka disa vite që Behgjet Pacolli është i martuar me bashkëshorten e tij Marinë, ko kanë tre fëmijë së bashku.

Nuk publikon shpesh fotografi me të, por si duhet në mbrëmjen e sotme ka publikuar një selfie.

Ai ka shprehur mirënjohjen e tij për të, e cila është e angazhuar në fondacionet.

Postimi i plotë:

Një selfie me gruan time. Shumë mirënjohës dhe krenar për angazhimin e saj në fondacionet që ne drejtojmë. Ju urojmë të gjithëve një mbrëmje të këndshme!

Image
Maria dhe Behgjet Pacolli
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat