Ky është shqiptari nga Shkupi që heshti ‘Komitët’ maqedon

Lajme

Ky është shqiptari nga Shkupi që heshti ‘Komitët’ maqedon

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 20:57
Adnani

Adnani nga Shkupi, shqiptari që bëri të heshtin “KOMITI”

Ditën e djeshme në lagjen Gjorqe Petrov të Shkupit, tifo grupi maqedon “Komitët” ofenduan shqiptarët por kur disa krushq shqiptarë që mernin nuse u ndalën dhe dolen nga veturat dhe motorët ata iken nga frika dhe u shpërndanë mënjëher.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat