Ridvan Berisha mohon përleshjen pas emisionit

Lajme

Ridvan Berisha mohon përleshjen pas emisionit

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 23:13
Ridvan Berisha

Drejtuesi i emisionit “Debat” në RTK, Ridvan Berisha ka folur pas raportimit të mediave se ka pasur përplasje ndërmjet shoferit të Melihate Tërmkollit dhe Tomë Gashit.

Ai tha se kjo nuk është e vërtetë.

”Është një lajm i pasaktë. Asgjë nuk ka ndodhur pas emisionit”, tha ai.

Ndryshe, IO, duke u thirrur në burime të veta ka raportuar për përleshje ndërmjet Tomë Gashit dhe shoferit të Melihate Tërmkollit.

Ndryshe, Tërmkolli e Gashi janë përplasue e ofenduar gjatë emisionit “Debat” në RTK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat